Daniela - Forum Mireasa pentru fiul meu MPFM
A A
RSS
[ Mesaje noi · Membrii · Regulamentul forumului · Căutare · RSS ]
Pagina 1 din 11
Arhiva - doar pentru citit
Forum Mireasa pentru fiul meu MPFM » Mireasa pentru fiul meu Primul Sezon » Fete » Daniela
Daniela
yceDate: Sâmbătă, 2012-Ian-28, 01:30:30 | Message # 1
Moderator
Group: Administratori
Awards: 8
Status: Offline
Daniela este din Timişoara şi este studentă la Facultatea de economie şi administrarea
afacerilor. Cu toate că are doar 20 de ani, acest lucru nu o împiedică să se gândească la
întemeierea unei familii. Este pasionată de dans, muzică şi sport. Daniela se caracterizează
drept o persoană sinceră, cu bun simţ şi carismă. Viitorul partener ar trebui să fie plăcut inimii
ei, drăguţ, bun dansator, harnic şi sociabil. Nu-şi doreşte un partener căruia îi place să bea
peste măsură, posesiv, parşiv sau violent.

Mai mult: Ei sunt noii concurenţi ai emisiunii "Mireasă pentru fiul meu" - Vedete de la noi | Libertatea.ro

anaDate: Miercuri, 2012-Feb-22, 18:41:37 | Message # 2
Staff
Group: Utilizatori
Awards: 4
dupa emisiunea de azi, am si eu o intrebare , retorica: tot sustii ca vrei so o ajuti pe Aurelia, sa se integreze, ca ii vrei si ii vreti binele....
care bine? binele tau?
daca nu iti vrea binele tau, o pui la zid?
adica ori ca tine ori deloc?

tot e bine, ca in sfarsit v-ati coalizat si ati facut echipa, voi fetele, avand un motiv comun de mistocareala. Daca va pleca Aurelia, veti sacrifica pe altcineva si tot asa...
sa tot ai asa prieteni, care iti vor binele baganduti-l pe gat
rele mai sunteti...

MarianDate: Miercuri, 2012-Feb-22, 19:57:20 | Message # 3
Staff
Group: Blocat
Awards: 1
Fata asta se ingrasa pe zi ce trece sleep

ALEXXADate: Joi, 2012-Feb-23, 20:15:06 | Message # 4
Moderator
Awards: 6
Hai sa fim seriosi,Aurelia zici ca are cinci ani.Doamne, pai daca as fi la varsta ei si m-as purta asa mi-as blestema zilele...vad in ea un copil cu fata de om matur si atat.Daniela nu ii vrea binele..e prea mult spus..nu are cum sa o mai schimbe pe Aurelia dar vrea sa fie si ea ca celelalte fete..sau nu..cum s-ar mai distra ele daca nu ar ma fi Aurelia?

anaDate: Joi, 2012-Feb-23, 21:41:48 | Message # 5
Staff
Bine ai spus - cum s-ar mai distra daca nu ar fi Aurelia?!?
Nu zic ca Aurelia nu se alinta prea mult singura sau ca se pierde aiurea in detalii, incercand sa explice, sau ca isi incepe aiurea toate frazele cu 'nu stiu', ceea ce o plaseaza in ciuca batailor...dar modul in care grupul, turma , profita si o iau la impins vagoane, nu le face nici lor cinste.
Daniela mai bine tacea in continuare.
Izbucnirea de astazi arata cat de prefacuti sunt, cum stau pe canapea ca niste mimoze si ce au in cap , de fapt.
Daniela parca ar fi masculul alfa in casa... chiar ma gandeam cine e liderul din spatele fetelor...

ALEXXADate: Luni, 2012-Feb-27, 14:35:37 | Message # 6
Moderator
ce mai putem sa spunem dupa nominalizarea Aureliei?fata asta nu poate sa ia o decizie singura?ce naiva este.pt ce mai sta in casa?Adian i-a zis clar sa sara gardul,incerca sa se retraga sa nu mai sara pe el ...iar cand vine vorba de nominalizari apeleaza la prostuta casei,fenomenal ecest Adrian.se foloseste de ea si e buna doar cand are nevoie el de ea .foarte tare...ma abtin

anaDate: Luni, 2012-Feb-27, 19:11:12 | Message # 7
Staff
vom scrie la Daniela despre Aurelia smile
Nici eu nu stiu ce sa mai cred.
Am incercat sa o inteleg pe Aurelia, sa ma gandesc ca poate e mai emotiva si nu stie sa se exprime desi de la inceput, modul cum tuguia buzele, alintat, era prea obositor pentru privit.
Dar totusi imaginile vorbesc destul de mult.
In casa sare pe Adrian si incearca sa il cucereasca iar in platou nici macar nu vrea sa admita ca a fost mai mult decat o gluma.
O intreaba pe Marioara ce sa faca sa il cucereasca, iar in platou spune ca nu e adevarat.
Chiar nu stiu ce sa spun.
Pare cam prostuta.
Am dat vina pe celelalte ca sunt rautacioase, calate pe schimbarea celuilalt, dar cred ca au si ele dreptate.
Aurelia joaca dupa cum bate vantul
Iar nominalizarea lui Imre, e cireasa de pe tort.
Faptul ca a recunoscut ca a acceptat propunerea lui Adrian, chiar daca acesta s-a gandit ca nu va iesi mireasa saptamanii, arata ori ca e prostuta, ori, nu stiu, tot prostuta.
Nu te poti baza pe vorbele ei.

ALEXXADate: Miercuri, 2012-Feb-29, 15:51:19 | Message # 8
Moderator
nu cred ca se preface,asa este ea.cred ca Daniela a vrut sa scoata asta in evidenta dar s-a inteles altceva si am inceput sa o judecam.

anaDate: Joi, 2012-Mar-01, 17:20:22 | Message # 9
Staff
Nu poti sa nu judeci. Toti care se lasa atrasi intr-o cearta, pierd dreptatea la intrare.
Iar cei care stau tot timpul cu dreptatea in mana, sunt cei mai mari fanatici si fac cele mai mari nedreptati.
Uita-te la Marioara cat de veninoasa e si totusi ea se considera curata ca o floare de lotus.
Uita-te si la postarile mele, ce modificari sufera in injective (nu prea folosesc injective, mai mult comparatii smile )pe masura ce urmaresc emisiunea si ma implic in prostiile lor.

Forum Mireasa pentru fiul meu MPFM » Mireasa pentru fiul meu Primul Sezon » Fete » Daniela
Pagina 1 din 11
Căutare: